Elektroniczne ogrodzenie dla psa PIF-300-21

W czasie wakacji często zmieniamy miejsce pobytu. Jeśli chcesz zabrać ze sobą psa w nowe dla niego miejsce możesz skorzystać z tego typu elektrycznego pastucha dla psów.

Bezprzewodowy elektroniczny kojec dla psa PetSafe model PIF-300-21 to skuteczne rozwiązanie w przypadku chęci utrzymania jednego bądź wielu psów noszących elektryczne obroże w konkretnej odległości od nadajnika, który możemy dowolnie przemieszczać lub zabierać ze sobą w razie zmiany miejsca pobytu.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu urządzenie nie szpeci swoim wyglądem pomieszczenia i może być używane także jako stacjonarny system typu elektroniczny kojec dla psa. Maksymalny zasięg strefy wokół nadajnika w której mogą przebywać psy w elektrycznych obrożach wynosi około 25 metrów w każdą stronę i jest to kompletnie niewidzialne ogrodzenie.

Po uruchomieniu nadajnika, system wyznacza strefę dozwoloną dla psa o określonej przez ciebie wielkości. Strefa będzie działała od miejsca w którym ustawisz nadajnik elektrycznego pastuch dla psów. Zasięg stref można płynnie zmniejszyć na nadajniku.

W przypadku chęci opuszczenia przez psa wyznaczonej dla niego  strefy obroża elektryczna emituje ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, a następnie jeśli pies jeszcze bardziej się oddali, w elektrycznej obroży uruchomi się impuls elektrostatyczny zmuszający psa do powrotu w zasięg elektrycznego pastucha.

Szybka tresura psa do pracy z tym ogrodzeniem minimalizuje ryzyko ucieczek psów jeśli znajdą się w nowym dla siebie miejscu.

 

Więcej na temat produktu :Elektroniczne ogrodzenie PetSafe