Elektroniczny kojec dla psa PAC

Irlandzka marka PAC to już 17 lat doświadczenia w branży elektronicznych systemów treningowych dla psów. Tresura psa z elektryczną obrożą PAC to najwyższa jakość produktu i bezpieczeństwo psa.

Obroża elektryczna PAC sterowana pilotem może osiągać zasięg pracy nawet do 3.000 metrów co jest wynikiem wciąż trudnym do osiągnięcia dla konkurencji. Niemal każda elektryczna obroża tej marki, pracująca w dowolnym systemie (jako obroża do systemu elektryczny pastuch lub jako obroża do tresury lub dla psów myśliwskich) posiada zasilanie na akumulatorki i jest wodoszczelna. Dzięki temu produkty PAC znoszą doskonale zarówno intensywne użytkowanie jak i niekorzystne warunki pogodowe.

PAC oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów do tresury.

Trenując psa z systemem marki PAC masz szansę osiągać doskonałe efekty szkolenia psów w czasie nie osiągalnym przy innych metodach szkoleniowych. Elektryczny pastuch dla psa marki PAC posiada jako jedyny elektroniczny kojec dla psa możliwość wyświetlania szerokości strefy na wyświetlaczu nadajnika. 

  • Elektryczny pastuch dla psów PAC Fence

    Wysokiej klasy elektryczny pastuch dla psa możliwością ładowania elektrycznej obroży w nadajniku. Ładowanie obroży odbywa się w stacji dokującej będącej częścią nadajnika. Nadajnik został również wyposażony w wyświetlacz szerokości stref chronionych i opcję podtrzymania działania w przypadku braku zasilania.