Odstraszacze psów Multivet

Marka Multivet oferuje głównie elektroniczne systemy zapachowe których zadaniem jest tresura i odstraszanie psów i kotów. 

W ofercie Multivet znajdziesz systemy wspomagające tresurę, zabezpieczające wydzielone strefy w domu lub w ogrodzie przed dostępem psów lub kotów oraz obroże antyszczekowe ograniczające uciążliwe szczekanie, wycie i ujadanie psów.

Marka Multivet specjalizuje się w produktach bazujących na zasadzie wydzielania zapachów nieprzyjemnych dla naszych pupili.
 Oferuje zarówno proste urządzenia działające w oparciu o pojemnik z zapachem i czujkę ruchu uruchamiającą urządzenie wypuszczające spray jak i bardziej zaawansowane systemy z obrożami elektronicznymi, które są w stanie drogą radiową określić czy pies lub kot nie zbliżył się zbytnio do miejsca chronionego systemem.

Uzupełnieniem oferty Multivet są zaawansowane obroże antyszczekowe, z ktrórych wybrane modele działają w oparciu o czujnik wibracji krtani. Tresura psa z systemami zapachowymi najlepiej sprawdza się w zamkniętych pomieszczeniach.

  • Odstraszacz psów i kotów SSScat

    SSSCat to zapachowy odstraszacz psów i kotów wyposażony w system rozpoznawania ruchu. Zabezpieczysz pokój dziecka, kuchnię, kwiaty lub inne miejsca przed dostępem psa i kota. Odstrasza psy i koty zapachem cytrynowym lub neutralnym. Zawiera spray obojętny dla ludzi.

  • Odstraszacze na psa i kota Virtual Barrier

    Niewidzialna ochrona miejsc zakazanych dla psów i kotów. Strefa Virtual Barrier marki Multivet umożliwia wydzielenie w domu stref zakazanych dla psa lub kota np. pokój dziecka, kanapa, jadalnia lub kuchnia. Skutecznie odstrasza psy i koty z wrażliwych miejsc w domu.