Pastuchy elektryczne - oferta


Elektryczny pastuch ? Kojec dla psa ?


A może niewidoczne ogrodzenie dla psów ?

 

Elektryczne pastuchy występujące jako niewidoczne ogrodzenie dla psa oferuje coraz większa ilość producentów. Najprostsze ogrodzenia tego typu dla psa to wydatek kilkuset złotych, ale niestety nie oferują one pełni możliwości. Proponujemy zwrócić szczególną uwagę na budowę elektronicznej obroży noszonej przez psa. Jak wiadomo efekty tresury naszych psów chcielibyśmy obserwować już zawsze, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na sprawę zasilania obroży elektrycznej.

 

Najlepsze modele obroży elektronicznych posiadają wbudowany akumulatorek z możliwością ich ładowania przez zasilacz lub centralkę systemu. Część obroży zasilana jest natomiast bateriami. W niektórych modelach ogrodzeń wymiana baterii wymaga odkręcenia całego wieczka obroży. W dłuższym okresie czasu taki sposób obsługi obroży może doprowadzić do uszkodzenia lub zużycia uszczelki i obroża będzie narażona na rozszczelnienie, zalanie i w efekcie uszkodzenie.

 

Wybierając system typu elektryczny pastuch warto również sprawdzić czy obroża posiada certyfikat ECMA gwarantujący wysoką jakość produktu i bezpieczeństwo psa noszącego obrożę elektroniczną tak aby tresura była nie tylko szybka ale również nieszkodliwa dla Twojego psa lub kota.

 

Zapraszamy do pobrania aktualnego katalogu produktów takich uznanych marek jak PetSafe, Innotek, SportDog, Dogtra, Multivet oraz PAC oferowanych przez firmę Easypet. W katalogu znajdziecie Państwo podstawowe informacje o produktach, które pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia.

 

Kliknij i pobierz katalog:

 

Katalog produktów 2009-04-24