Pastuchy elektryczne Innotek

Elektryczne pastuchy marki Innotek to zarówno proste systemy typu niewidoczne ogrodzenie dla psa, jak i zestaw elektroniczny kojec dla psów z obrożami zasilanymi akumulatorkami.

 


Tresura psa z marką Innotek to profesjonalizm i bezpieczeństwo psów. Elektryczne obroże tej marki posiadają certyfikat ECMA co zapewnia bezpieczne użytkowanie produktów przez twojego psa.

 


Innotek jako jedyna marka opracował zestaw w którym jedna obroża elektryczna pracuje zarówno jako element w systemie typu pastuch elektryczny jak i może być sterowana za pomocą pilota co powoduje, że jest to idealny system jeśli obroża elektryczna ma nie tylko służyć jako element bezpieczeństwa psa w ogrodzie ale również jako środek do tresury psa na spacerze, czy poza działką.

 


Innotek oferuje zarówno tanie i niezwykle proste w obsłudze obroże elektroniczne do tresury psów jak i bardziej zaawansowane wersje obroży serii Ranger do zastosowań profesjonalnych i dla bardziej wymagających użytkowników.

 


Uzupełnieniem oferty tej marki jest gama elektrycznych obroży antyszczekowych. Elektryczne obroże Innotek są zasilane akumulatorkiem lub w prostszych systemach za pomocą baterii.

 

  • Pastuch elektryczny dla psa Innotek HF-25WE

    Elektryczny pastuch dla psa Innotek HF-25WE to prosty system typu elektroniczny niewidoczny kojec dla psa. Elektryczna obroża dla psów zasilana baterią. W tym pastuchu zastosowano bardzo prosty model regulacji szerokości strefy za pomocą jednego, wspólnego pokrętła.

  • Elektroniczny kojec dla psa SD-2100E

    Maksimum możliwości w systemie elektryczny pastuch dla psa. Elektryczna obroża dla psów z akumulatorkiem. Centralka elektronicznego kojca przypomina o ładowaniu obroży elektrycznych i oferuje podtrzymanie bateryjne w razie braku prądu.

  • Elektryczny pastuch dla psa plus obroża elektryczna z pilotem

    Elektryczny pastuch plus obroża elektryczna z pilotem Innotek IUC-5100E to elektroniczny kojec dla psa w którym możliwa jest tresura psa również za pomocą pilota wchodzącego w skład zestawu. Elektryczne obroże na akumulatorki z funkcją ładowania. Obroża elektryczna posiada certyfikat ECMA.