Pastuch elektryczny dla dużych psów PRF-3004XW-20

Elektryczny pastuch opracowany z myślą o psach dużych i średnich. Elektryczna obroża w tym systemie została odpowiednio wzmocniona pozwalając na jej użytkowanie nie tylko przez duże psy ale również przewidując większą ilość wspólnie przebywających psów.

 

Szczególnie polecany dla psów z długą i gęstą sierścią: husky, malamut. Doskonale efekty przynosi również tresura takich psów jak np. owczarek niemiecki, owczarek azjatycki, azjata, bernardyn itp. Wymienny pasek obroży elektrycznej pozwala dopasować odbiornik do nietypowych (wyjątkowo dużych) rozmiarów psiego karku.

 

Jeden z najbardziej funkcjonalnych zestawów na rynku. Elektryczny pastuch PetSafe umożliwia pracę z różnymi rodzajami elektrycznych obroży dla psów. Obsługuje zarówno obroże elektryczne dla dużych psów o wzmocnionym impulsie, jak i lekkie obroże elektryczne dla mniejszych i średnich psów oraz obroże elektroniczne zaprojektowane dla kotów.

Zasilanie obroży elektronicznej w tym zestawie elektrycznego pastucha zapewnia zwykła bateria 9V co znacznie obniża koszty użytkowania niewidocznego ogrodzenia dla psa.

Więcej o produkcie: Elektryczny pastuch dla dużych psów